Bukiety ślubne 2018 – 7 najgorętszych trendów

Większość uroczystości ślubnych odbywa się w okresie letnim, kiedy jest ciepło i świeci słońce. Każda pora roku ma swój niepowtarzalny klimat, dlatego nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wyboru terminu ślubu stricte latem. W zależności od dostępności kwiatów w danym okresie będziemy komponować bukiety ślubne. Osoby, których marzeniem jest bukiet ślubny boho z nietypowych i trudno dostępnych kwiatów już wcześniej powinny zacząć poszukiwania kwiaciarni, jaka jest w stanie na czas sprowadzić wymarzone kwiaty. Każda kobieta jest inna, ma inny gust, dlatego bukiety ślubne będą się od siebie różniły, chociażby pod względem ilości kwiatów, kształtu, rozmiaru, a także gatunku.

Każdego roku w każdej dziedzinie życia zapisują się pewne trendy. Łatwo znaleźć najmodniejsze stylizacje czy też fryzury, jakie będą uznane w 2018 roku. Podobnie sytuacja wygląda z bukietem ślubnym – w roku 2018 pojawiło się już 7 najgorętszych trendów, które polecane są każdej pannie młodej. Kwiaciarnia z wieloletnim doświadczeniem z całą pewnością doradzi kobiecie, jaki bukiet ślubny będzie dla niej idealny. Specjaliści doskonale wiedzą, że najpierw powinni wysłuchać oczekiwań klienta, a dopiero potem wyrazić swoje zdanie, które zostanie zaakceptowane lub nie.

Jednak w większości przypadków kobiety wiedzą, że mogą zaufać kwiaciarni przygotowującej wiązankę ślubną. Bukiet ślubny, który podkreśla atuty panny młodej Godny zaufania florysta jaki tam pracuje zna się najlepiej na rzeczy, dlatego warto umówić się na spotkanie, dogadać pewne szczegóły, a całość przygotowań bukietu pozostawić w jego rękach. Dla wielu panien młodych wybór wiązanki ślubnej nie jest wcale łatwy. Na rynku istnieje wiele pięknych kwiatów, którymi można podkreślić urok kobiety w tym najważniejszym dla niej dniu. Bardzo często można spotkać się z prostym kształtem bukietu, jaki ma dość regularną formę.

www.barkastolkmicko.pl

Jak wszyscy wiemy piękno tkwi w szczegółach i nawet najprostsza wiązanka może przykuć uwagę swoim niepowtarzalnym wyglądem. Najważniejsze w bukiecie ślubnym jest wykorzystanie żywych kwiatów. W związku z najnowszymi trendami coraz częściej miesza się ze sobą różne kolory, tak aby bukiet był „żywszy”. Powszechnie łączy się eleganckie kwiaty z sukulentami i owocami – atutem takiego połączenia jest przede wszystkim oryginalny wygląd oraz fakt, że rośliny te rosną bez wody, więc idealnie nadają się na gorące dni. Niemniej jednak wiele panien młodych decyduje się również na połączenie klasycznych kwiatów z kwiatami polnymi, dzięki czemu mamy wrażenie, że bukiet wygląda bardzo naturalnie.

http://www.sukienkimm.pl/slubne/