Eleganckie obiekty konferencyjne w okolicach Poznania

Dla niektórych organizacja konferencji kończy się jedynie na znalezieniu sali o odpowiedniej wielkości. Niektóre firmy szukają jednak czegoś więcej. Miejsc, które zaskakują swoją elegancją i dostojnością. W okolicach Poznania można znaleźć sporo takich propozycji, a niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę. Ewentualnie polecamy elegancka restauracja warszawa. W dzisiejszym zestawieniu przedstawimy państwu obiekty, które charakteryzują się szykownością i pięknem.

  • Pierwszą propozycją jest Zamek w Rydzynie. Zbudowany w końcu XVII wieku, cieszy się zarówno malowniczym, ale i praktycznym położeniem. Mieści się w połowie drogi pomiędzy Poznaniem, a Wrocławiem, co oznacza, że wystarczy zaledwie 100 km drogi, by znaleźć się w tym wyjątkowym miejscu. Zamek jest nie tylko hotelem i restauracją, ale także tematycznym miejscem do organizacji spotkań biznesowych i konferencji. Sale konferencyjne mają tutaj różne rozstawienie i wielkości. Obiekt oddaje do dyspozycji gości także najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie nawet najbardziej interaktywnych konferencji i spotkań. Na szczególne uznanie zasługuje także klimatyczna czytelnia, w której zazwyczaj odbywają się obrady.

    www.kstit2014.pl

    Uzupełnieniem oferty konferencyjnej jest zaplecze multimedialne, atrakcje dla grup oraz sprecyzowane karty gastronomiczne;

  • Elegancką propozycją jest również malowniczy dworek o nazwie Róża Poraja. Wyjątkowe miejsce, które oddalone jest od zgiełku miasta. Z jednej strony bardzo stylowy i zabytkowy budynek o wyjątkowej formie architektonicznej, a z drugiej połączenie nowoczesności z tradycją. Usytuowanie dworku pozwala na zorganizowanie spotkań i konferencji w sposób dyskretny i swobodny. W ofercie obiektu znajdują się trzy sale konferencyjne o różnych powierzchniach. Wszystkie wyposażone zostały w projektory multimedialne, systemy nagłośnieniowe, internet bezprzewodowy oraz odtwarzacze DVD. Sale konferencyjne są klimatyzowane, a w czasie konferencji możliwe jest skorzystanie z oferty gastronomicznej;
  • Szczególną elegancją charakteryzuje się także Weranda Home. Rezydencja w Sławicy, w której czas dosłownie się zatrzymuje. Miejsce, które zlokalizowane jest w samym sercu Puszczy Zielonki, gdzie jak nigdzie indziej można się zrelaksować. Oferuje 3 wyjątkowe sale konferencyjne, które można swobodnie zmieniać pod oczekiwania indywidualnych klientów. Wszystkie wyposażone są w potrzebne systemy i technologie, które ułatwiają prowadzenie różnego rodzaju konferencji.

.